Šarapova iznenadila objavom na društvenim mrežama

WTA 4. tra 202019:44 > 19:46
Mark Kolbe/Getty Images

Bivša ruska tenisačica Marija Šarapova pronašla je način kako da održi kontakt sa svojim vjernim navijačima

U vrijeme koronavirusa i karantene negdašnja najbolja tenisačica svijeta Marija Šarapova je osmislila način da održi kontakt sa svojim obožavateljima širom svijeta, objavivši javno svoj broj mobitela.

“Pišite na 310-564-7981, Marija odgovara. Pošaljite svoje poruke, odgovorit ću svima”, napisala je na društvenim mrežama 32-godišnja Ruskinja, koja se povukla iz tenisa prije nešto više od mjesec dana.

Šarapova je sve iznenadila objavljivanjem njezina telefonskog broja i pozivajući da ju se kontaktira izravno putem sms-poruka. Inače, na Instagramu Šarapova ima preko 27 milijuna sljedbenika, a slavna tenisačica je priznala da je ideju predložio jedan od sponzora.

“Ne gubite ljudski kontakt ovih dana. Moramo biti bliski u ovom kompliciranom trenutku, ali moramo se i držati na udaljenosti, pa ovdje možete pronaći broj mobitela na koji mi možete napisati poruku kako bismo mogli biti u kontaktu sa svakim od vas. I svaki je izvrstan kuhinjski recept dobrodošao”, napisala je Šarapova.

Navedena usluga trenutno je dostupna isključivo korisnicima telefona registriranim u SAD-u, gdje Šarapova živi.