Osvajačica Roland Garrosa pobijedila tešku bolest

WTA 13. pro 201920:25 > 20:32
(Photo by Lachlan Cunningham/Getty Images)

Talijanska tenisačica Francesca Schiavone objavila je na društvenim mrežama kako se posljednjih mjeseci borila s tumorom i na kraju ga i pobijedila

Osvajačica Roland Garrosa iz 2010. godine, bivša talijanska tenisačica Francesca Schiavone objavila je na društvenim mrežama kako se zadnjih sedam mjeseci intenzivno borila s tumorom i kako se na kraju sve pozitivno završilo.

‘Dopustite da vam ispričam što mi se dogodilo. Dijagnosticiran mi je zloćudni tumor, to je bila najteža borba u mojem životu. Imam pozitivne vijesti, pobijedila sam tumor. Kada su mi rekli da sam ga poijedila, preplavio me osjećaj sreće. Spremna sam za nove izazove u budućnosti koje nisam mogla ranije napraviti zbog bolesti’ – rekla je Schiavone.

Schiavone inače ima osam trofeja na WTA razini, a 2010. ostvarila je uspjeh karijere osvojivši Roland Garros.