Al Bello/Getty Images

Tenis

12.10.2019 | 11.55

Fett bolja od Jurak u hrvatskom dvoboju u Moskvi

U duelu dvije hrvatske tenisačice u prvom kolu kvalifikacija za turnir u Moskvi Jana Fett bila je bolja od specijalistice za parove Darije Jurak.

Jana Fet

Matthew Lewis/Getty Images

Jana Fet

U prvom kolu kvalifikacija za WTA turnir u Moskvi sastale su se dvije hrvatske tenisačice, a Jana Fett slavila je protiv Darije Jurak u dva seta 6:4, 6:2.

Fett je za sat i 11 minuta uspjela da savladati svoju sunarodnjakinju i plasirati se u drugo kolo kvalifikacija u kojem će joj protivnica biti Čehinja Tereza Martincova koja je u kvalifikacijama postavljena za šestu nositeljicu.

Jurak je prva došla do breaka u prvom setu, ali je Fett uzvratila sa sva tri breaka u nastavku i preokrenula set u svoju korist.

U drugom setu viđena su četiri breaka, od toga je tri napravila Fett za uvjerljivo slavlje na kraju dvoboja.

Dariji Jurak preostaje turnir u igri parova.