Prekrasna poruka prvog reketa svijeta košarkašima Zadra

Tenis ostalo 27. lip 202021:23 > 21:27
sport klub

Iz KK Zadra su velika podrška Đokoviću, posebno nakon što su košarkaši odigrali utakmicu s Đokovićem i ostalim tenisačima, a prvi reket svijeta nije im ostao dužan

Prvi tenisač svijeta ovih dana trpi žestoke napade svjetske javnosti zbog organizacije Adria Toura, no Đoković nije zaboravio na dobrodošlicu kakva ga je dočekala u Hrvatskoj i u Zadru, pa se tako na društvenim mrežama zahvalio košarkašima Zadra, s kojima se proteklog tjedna družio u dvorani Krešimira Ćosića.

“Nole, želimo ti sreću i brz oporavak”, objavio je KK Zadar nakon što se saznalo da je Novak Đoković pozitivan na koronavirus nakon Adria Toura u Zadru prošloga tjedna.

Turnir nije završio prema planu i programu, otkazan je spektakl u Bosni i Hercegovini, a prvi svjetski reket trpio je strašne napade posljednjih dana.

No, iz KK Zadra su velika podrška Đokoviću, posebno nakon što su košarkaši odigrali utakmicu s Đokovićem i ostalim tenisačima.

Dobili su dres na poklon te igrali u Krešinom domu zbog čega im se Đoković zahvalio na Instagramu.

“Živio, Zadar! Svako dobro vam želim i hvala vam na dobrodošlici”, objavio je KK Zadar.