Novi šok, i Ćorić pozitivan na koronavirus

sportklub

Nakon jučerašnjih vijesti o stanju u Zadru, jutros su počele stizati loše vijesti

Bugarski tenisač Grigor Dimitrov objavio je jučer na društvenim mrežama kako je pozitivan na koronavirus, nakon čega je otkazano finale Adria Toura u Zadru između Đokovića i Rubljova. A jutros je Hrvatsku opet zadesila vijest da ima pozitivnih u Zadru, piše N1.

Među njima su hrvatski tenisač Borna Ćorić i kondicijski trener ranije zaraženog Dimitrova Kristijan Groh, a među zaraženima je i Marco Panichi, trener Novaka Đokovića.

U Zadru se provode testiranja ljudi koji su bili u bliskom kontaktu s bugarskim tenisačom Grigorom Dimitrovom, pozitivnim na koronavirus. On je na Adria Touru u Zadru boravio nekoliko dana i osim tenisa igra je i košarku s ostalim igračima te se družio s građanima.

U Hrvatskoj je jučer objavljeno da je u posljednja 24 sata bilo 18 novooboljelih od koronavirusa.