Emotivno upoznavanje Đokovića i Biserke Petrović

Tenis ostalo 19. lip 202016:48 > 16:51
sport klub

Poseban trenutak na konferenciji za medije pred početak Adria Toura u Zadru bilo je upoznavanje Biserke Petrović i Novaka Đokovića.

sport klub

Nakon koferencije za medije održane u Zadru prije početka Adria Toura u ovom gradu, Novak Đoković je dobio priliku da upozna majku Dražena Petrovića, gospođu Biserku.

Novi prijatelji razmijenili su poklone. Biserka je Novaku poklonila dres sa Draženovim imenom, a Novak njoj svoj reket.

‘Hvala vam što ste došli, gospođo Biserka, dirnut sam ovim poklonom. Što reći o Draženu, on je ikona sporta, divila mu se cijela Amerika, cijeli svijet. Imao sam priliku slušati nekoliko vaših intervjua, najdublji utisak na mene ostavio je dokumentarac Jednom braća. Čast mi je što danas stojim ovdje s vama’ – rekao je Novak majci hrvatskog velikana.