Ivanišević: Hvala Novaku, bilo je stresno biti direktor

Tenis ostalo 19. lip 202016:24 > 16:40
sport klub

Teniski spektakl u Zadru može početi, a Goran Ivanišević, Nikolina Babić i Đorđe Đoković su se obratili medijima

Službeno je i krenuo Adria Tour u Zadru, gdje će nastupiti najveće teniske zvijezde, a cjelokupni turnir najavili su i direktor zadarskog Adria Toura i trener Novaka Đokovića, Goran Ivanišević, zatim direktor cjelokupnog Adria Toura i Novakov brat, Đorđe Đoković te predsjednica Hrvatskog teniskog saveza, Nikolina Babić.

sport klub

‘Izuzetno sam ponosna što u Zadru nastupaju neki od najvrećih tenisača na svijetu, hvala obitelji Đoković. Korona je na sportski način pomogla Hrvatskoj, da je nije bilo, tenisači se sad ne bi okupili ovdje. Vidljivo je da interes u Hrvatskoj za tenisom raste, Novak tome i doprinosi svojim posjetom. Otvorili smo i regionalni teniski centar gdje će stasati nove hrvatske teniske zvijezde, iduća faza je otvaranje teniskog centra u Zagrebu, a prihod od prodaje karata ide u te svrhe’ – rekla je predsjednica Hrvatskog teniskog saveza.

Nakon toga riječ su dobili i Goran Ivanišević te Novakov brat, Đorđe Đoković.

‘Okupili smo osmoricu veličanstvenih, čeka nas vrhunski tenis, vidjeli ste da u Beogradu nitko nikoga nije štedio. Bilo je stresno biti direktor, ali zahvaljujem Đokoviću koji je svojom vizijom doprinio tomu da sve bude na vrhunskoj razini’ – rekao je Zec.

‘Hvala svima, Hrvatskoj i Zadru te HTS-u, Vladi RH što su nam ustupili svoje terene. Očekujemo spektakl i odličan tenis’ – zaključio je direktor Adria Toura, Đorđe Đoković.

Adria Tour počinje svečanim otvaranjem u 17 sati, a zatim slijede ekshibicija Novaka Đokovića i zvijezda Toura (17:30) te ždrijeb u 19 sati.

Subotnji program započinje ekshibicijskim mečem između Donne Vekić i Olge Danilović u 12 sati, a od 14 sati kreće prvi dio programa, dok je drugi na rasporedu od 19 sati. Program u nedjelju započinje od 14 sati, a finalni susreti su na rasporedu od 20 sati.

sportklub