Thiem za SK: Novak me lijepo dočekao, veselim se…

Tenis ostalo 11. lip 202015:12 > 15:26
sport klub

Austrijski tenisač Dominic Thiem upravo je stigao u Beograd, gdje će sljedećih dana sudjelovati na Adria Touru, koji organizira najbolji svjetski tenisač Novak Đoković. Austrijanac je ekskluzivno za Sport Klub rekao da se izuzetno veseli boravku u glavnom gradu Srbije i nastupu na turniru.

Srđan Stevanović

Thiemu će ovo biti prvi službeni mečevi poslije pauze zbog koronavirusa.

“Biti će vrlo jaki mečevi, ali smatram da sam spreman za njih. Igrao sam sedam pripremnih mečeva koji nisu bili ovako službeni, ovdje će biti i poznatiji protivnici, pa ćemo vidjeti”.

Povezano

Trećeg tenisača svijeta je na aerodromu u Beogradu dočekao Novak Đoković.

“Lijepo me je dočekao, rekao mi je da ću se odlično provesti u Srbiji i u Beogradu te sam siguran da će zaista i biti tako. Dao mi je neke osnovne savjete o zemlji i državi i veselim se dolasku u Beograd i mečevima koje ću igrati”, rekao je između ostalog Dominic Thiem.

Izravne prijenose mečeva možete pratiti samo na programima Sport Kluba.