Vidjeli ste na SK: Nole razvalio Zvereva i čeka Bornu

Shanghai 13. lis 201810:29 > 11:36
Lintao Zhang/Getty Images

Novak Đoković pobijedio je Alexa Zvereva sa 6:2, 6:1 za samo 60 minuta u polufinalu turnira iz Masters 1000 serije u Shanghaiju.

Kao i cijelog tjedna, Novak Đoković  je izvanredno servirao, protivniku nije dopustio nijednu break-loptu, a od 2:2 u prvom setu dominirao je i uzeo 10 od sljedećih 11 gemova. Tako se srpski tenisač revanširao Zverevu za poraz u njihovom jedinom dosadašnjem dvoboju, prošle godine u finalu Rima.

Đoković je pobjedom u svom 1000. susretu na ATP Touru osigurao drugo mjesto na ATP ljestvici, a u finalu će igrati s boljim iz dvoboja Federer – Ćorić (14.00, Sportklub 1).

Ukupno je Novak imao šest winnera i devet neprisiljenih pogrešaka, a taj odnos kod Zvereva bio je 7/24.

Đoković će se u nedjelju boriti za 32. trofej iz Masters serije, a četvrti u Shanghaiju.