Masters MC: Dan osam najboljih počinje u 11 sati, SK1

Monte Carlo 20. tra 20189:59 > 10:05
sportklub

Sama završnica turnira iz serije 1000, Monte Carlo Rolex Masters, ulazi u dan četvrtfinala. Mečevi poćinju od 11 sati na terenu Rainier III. Prvi puta od 2008. godine prvih šest nositelja turnira će sudjelovati u programu četvrtfinala.

Raspored je najavljen u službenom twittu. Prvi meč igraju godišnjaci i partneri iz igre parova u MC. Grigor Dimitrov i David Goffin koji su obilježili i završnicu sezone 2017. igrajući finalni meč za naslov na ATP Finalsima u Londonu. Grigor je slavio nakon dva i pol sata tenisa a tko će danas biti uspješniji?. Pobjednik ide na boljeg iz ogleda Rafaela Nadala i Dominica Thiema koji su sljedeći na rasporedu. Radi se o najboljem na zemlji i konkurentu, mladom Austrijancu, koji sigurno pripada u društvo Top 3 igrača svijeta na najsporijoj podlozi. Spektakl.

Negdje oko 14 sati, naša procjena, novi rematch Marina Čilića i Keija Nishikorija koji su uvijek pod pod budnim okom javnosti zbog vezane priče i finala US Opena. U toj donjoj polovici ždrijeba je susret Alexandera Zvereva i Richarda Gasqueta koji će tako zaključiti današnji program.