MC: Thiem nakon preokreta slavio protiv Đokovića

Monte Carlo 19. tra 201812:16 > 15:59
Getty Images/ Julian Finney

Najbolji srpski teniser Novak Đoković poražen je u trećem kolu Mastersa u Monte Carlu od Austrijanca Dominica Thiema.

Thiem je slavio protiv Đokovića nakon preokreta, rezultatom 2:1 (6:7,6:2,6:3), nakon 2 sata i 28 minuta igre.

Austrijanac je bolje ušao u meč i odmah na početku uzeo servis Đokoviću. Srpski tenisač se vratio na kraju seta uzevši servis protivniku, a onda se otišlo u tie-break. U trinaestoj igri bolje se snašao Đoković koji je taj dio igre dobio sa 7:2.

U drugom setu oba tenisača su čvrsto držali servise do 2:2, a onda je Thiem osvojio sljedeća četiri gema za 6:2.

Treći set sličan kao i drugi, oba tenisača čvrsto drže servis do rezultata 3:3, a onda Austrijanac osvaja sljedeća tri gema za pobjedu i prolaz u četvrto kolo.