Isner osvojio titulu karijere

Miami 1. tra 201821:40 > 21:52
Michael Reaves/Getty Images

John Isner pobjednik je ATP 1000 Masters Series turnira u Miamiju nakon što je svladao Alexa Zvereva 6:7, 6:4, 6:4.

Nakon dva i pol sata teške, velike borbe, Isner koji je igrao protiv favoriziranog Zvereva, uspio je pobijediti a da niti jednom nije izgubio servis.

Njemački tenisač osigurao je tek tri break prilike, niti jednu nije mogao iskoristiti, a prvi set je osvojio nakon tie-breaka koji je pobijedio rezultatom 7-4. Međutim, Isner je imao veliku želju, niti jednog trenutka nije odstupao od vlastitog plana igre, a sreća ga je na koncu nagradila.

U posljednja dva seta, Amerikanac je napravio po jedan break servisa, oba puta na identičan način, u devetom gemu. Servis za najveću pobjedu karijere odradio je savršeno, bez izgubljenog poena, a na meč loptu je ispalio 18. as.

Isner je osvojio 13. titulu karijere u 25. finalu, a prvu Masters Series titulu, prethodno je igrao u tri finala.