Zverev prekinuo odličnu Ćorićevu seriju

Miami 30. ožu 20188:44 > 8:51
Dean Mouhtaropoulos/Bongarts/Getty Images

Borna Ćorić završio je nastup u Miamiju nakon poraza u četvrtfinalu, Alexander Zverev bio je bolji rezultatom 6:4, 6:4.

Obojica igrača odlično su servirala tijekom čitavog meča, no mladi Nijemac pronašao je više prilika za oduzimanjem servisa hrvatskom tenisaču. U prvom setu, Ćorić je uspio doći i sam do dvije prilike, no nije ih iskoristio.

U drugom setu, umor je bio sve očigledniji kod hrvatskog igrača nakon najuspješnijeg ožujka mlade karijere, dok je Zverev podigao razinu vlastite igre, te bez većih problema osigurao plasman u polufinale Miamija. Njemački tenisač izgubio je samo pet poena na servisu tijekom drugog seta.

Zverev je osigurao rezultat karijere na turniru u Miamiju, lani je poražen u četvrtfinalu, a biti će i veliki favorit u polufinalnom dvoboju protiv Pabla Carrena Buste. Drugi polufinalni par čine Juan Martin Del Potro i John Isner.