Braća Bryan bolji od Čilića i Mektića

Miami 30. ožu 20171:40 > 1:42
Justin Setterfield/Getty Images

U natjecanju parova, u polufinalu Mastersa u Miamiju, plasirali su se Kubot i Melo te braća Bryan.

Elsa, Getty Images Sport

Braća Bryan su bili bolji od Marina Čilića i Nikole Mektića tek nakon trećeg seta i nakon preokreta jer su Čilić i Mektić dobili prvi set – 6:7, 6:4, 11:9:

Treći nositelji na turniru posao su u četvrtfinalu završili za sat i 49 minuta, ali nakon zaista velike borbe. Po jedan break su parovi razmjenili u prvom setu koji su Čilić i Mektić rješili u svoju korist u tie-breaku. U drugom setu su do prednosti breaka prvi došli Čilić i Mektić, ali su braća Bryan uspjela do kraja seta dva puta osvojiti gem na servis protivnika i tako uveli meč u treći set u kojem se igralo na razliku, a nakon preokreta je jedan break presudio u korist američkih igrača.

Bryanima će za mjesto u finalu protivnici biti Monroe i Sock.

Kubot i Melo izbacili su iz daljeg natjecanja četvrte nositelje Murraya i Soaresa također nakon preokreta u tri seta – 2:6, 6:3, 10:8 i za finale će igrati protiv Bakera i Nestora.