Ništa od teniskog klasika, mladi Grk izbacio Nadala

Madrid 11. svi 201923:26 > 23:30
Julian Finney /Getty Image

Španjolski tenisač Rafael Nadal poražen je u polufinalu Mastersa u Madridu od Stefanosa Tsitsipasa rezultatom 2:1 u setovima (4:6,6:2,6:3).

Nova teniska zvijezda Stefanos Tsitsipas slavio je protiv Nadala nakon velike borbe u tri seta, a nanio je Španjolcu već treći poraz na zemlji ove sezone.

Prvi set je Tsitsipas odigrao sjajno, a Nadal je bio daleko od najbolje zemljaša u povijesti, na kraju taj dio igre je osvojio Grk sa 6:4.

Puno boljeg Nadala smo gledali u drugom setu u kojem je mladog grčkog tenisača počistio i došao do 6:2.

I, onda treći set u kojem smo vidjeli puno oduzetih servisa, a meč je i završen kada je Tsitsipas iskoristio četvrtu meč loptu na Nadalov servis i prošao u svoje drugo finale Mastersa.

U finalu će Tsitsipas igrati protiv Novaka Đokovića.