Tenis

12.08.2019 | 08.46

Nadal otkazao nastup u Cincinnatiju!

Rafael Nadal

Drugi tenisač svijeta Rafael Nadal neće sudjelovati na Mastersu u Cincinnatiju, objavili su organizatori turnira.

Minas Panagiotakis, Getty Images

Španjolac je u nedjelju osvojio rekordni 35. naslov na turnirima iz serije 1000, jer je peti put u karijeri slavio na Rogers kupu

Nadal je pobjedom nad Daniilom Medvedovim u finalu prvi put u karijeri obranio titulu na tvrdoj podlozi.

Kako se navodi, 33-godišnjak se s Mastersa u Cincinnatiju povukao zbog umora.

Inače, Nadal je ove sezone ostvario 41 pobjedu, a uz Montreala, naslov jee osvojio u Rimu i na Roland Garrosu.

Sljedeći turnir na kome će igrati bit će US Open, koji počinje 26. kolovoza.

U Cincinnatiju će se, poslije propuštenog Rogers kupa, na teren vratiti Novak Đoković i Roger Federer. Mečeve s tog turnira moći ćete pratiti na kanalima Sportkluba.