Tenis

10.11.2019 | 21.47

Dodig kiksao na startu završnog turnira sezone

Ivan Dodig

Ivan Dodig i Filip Polašek unatoč sjajnom startu u meč, na kraju su upisali prvi poraz na startu ATP Finalsa

Hrvatsko-slovački par Ivan Dodig i Filip Polašek izgubili su dvoboj prvog kola završnog ATP finala parova protiv poljsko-brazilske kombinacije Lukasz Kubot - Marcelo Melo s 6-4, 4-6, 5-10.

Dodig i Polašek dobili su prvi set, ali su odmah na početku drugog izgubili svoj početni udarac što ih je koštalo gubitka seta. U trećem setu Dodigov bivši partner Melo i Kubot nisu izgubili niti jedan poen na svoj servis, pa će Dodig i Polašek morati u preostala dva dvoboja tražiti plasman u polufinale.

U drugom meču skupine "Bjorkman" Južnoafrikanac Klaasen i Novozelanđanin Venus pobijedili su Amerikanca Rama i Britanca Salisburya s 6-3, 6-4.