Šašavi Australac ukrao koktel gledateljici usred meča!

Wimbledon 14. srp 201911:17 > 11:27
sportklub

Kako se bliži kraj turnira koji je privukao svu pažnju teniskog svijeta, tako sve više pažnje dobivaju i tenisači koji su nekad bili među najboljima na svijetu, a sada zbog svoje karijere ili karizme dobivaju priliku za opuštene nastupe pred publikom u All England Clubu...

Pozivni turnir za umirovljene tenisače sjajna je prilika za zafrkanciju, ali i za zaraditi neku pinku za one koji su u financijskim problemima.

Međutim, kod nekih tenisača sigurni ste da ćete za njihova nastupa moći uživati u popratnim zabavnim potezima. Neki od njih su Mansour Bahrami, Goran Ivanišević, ali i – Mark Philippoussis.

Australac grčkog podrijetla (42) u najboljim trenucima karijere bio je 8. igrač svijeta, igrao je finale Wimbledona (2003.) i US Opena (1998.), a još kao profesionalni tenisač bio je poznat po svojim nestašlucima.

Zbog izuzetno brzog servisa zaradio je nadimak Scud po projektilu kojeg je koristila ruska vojska i Saddam Husein.

Prije 10 godina priznao je kako je potpuno bankrotirao, a ove godine u Wimbledonu igrao je turnir za bivše legende, partner mu je bio Tommy Haas. U skupini A zabilježili su jednu pobjedu, ali su u posljednjem nastupu poraženi od Clementa i Llodre.

U jednom poenu Scud je izazvao reakcije domišljatim potezom nakon što je u potjeri za loptom došao do tribina terena na kojem je igrao.

U priloženom videu pogledajte što je napravio s pićem dame iz gledališta.

Clement i Llodra osvojili su prvo mjesto skupine i u finalu će igrati protiv Malissea i Mirnjija koji su u svojoj skupini B, među ostalima, pobijedili Marija Ančića i Waynea Blacka, koji su turnir završili s dvije pobjede i jednim porazom.