Čari četvrtfinala: Uživajte u Svetom trojstvu dok traje

Wimbledon 10. srp 201910:49 > 10:57
Clive Brunskill/Getty Images

Srijeda, Wimbledon, dan 9. Sveto tenisko trojstvo (Roger Federer, Rafael Nadal i Novak Đoković) među osam najboljih u lovu na novi pehar pobjednika All England Cluba.

Novak Đoković otvara na središnjem terenu protiv belgijskog tenisača Davida Goffina u 14 sati. Nakon njih će na već ‘izlizanu’ travu kročiti najveći igrač u povijesti Wimbledona Roger Federer protiv Keia Nishikorija.

Na terenu broj 1, Argentinac Guido Pella igra protiv Roberta Bautista Aguta iz Španjolske, također u 14 sati. Nakon toga će Rafael Nadal, koji se već ljuti što ne igra na središnjem terenu, svoj put u polufinale tražiti protiv Sama Querrija.

Vrijeme u srijedu će biti sunčano s blagim povjetarcem i temperaturom od 25 ° C. Sva četiri dvoboja možete izravno pratiti na programima Sportklub televizije.