Čilić u tri seta do drugog kola Wimbledona!

Wimbledon 2. srp 201921:36 > 21:44
Shaun Botterill/Getty Images

Marin Čilić nakon dva sata i 50 minuta igre pobijedio je Francuza Adriana Mannarina i izborio drugo kolo Wimbledona.

Marin Čilić sa 7:6(6), 7:6(4), 6:3 pobijedio je Adriana Mannarina i prošao prvu prepreku na Wimbledonu.

U prvom setu Marin je imao dvije prilike za break, Francuz jednu, no oba tenisača zadržala su servis, pa je odlučila 13. igra gdje je Čilić spasio set loptu, pa iskoristio svoju prvu za 8:6.

Hrvatski tenisač je trećem gemu drugog seta oduzeo servis Mannarinu i onda kada je kod 5:4 trebao završio posao izgubio je svoj servis. U 12. gemu spasio je i set lopta, da bi opet u 13. igri odigrao dobro i dobio 7:4.

U trećem setu ključni se pokazao šesti gem kada je Marin napravio novi break pa sigurno priveo meč kraju.

U drugom kolu Čilića čeka Joao Sousa koji je sa 6:0, 6:3, 6:7, 6:1 bio bolji od Paula Jubba.