Vekić prošla za 73 minute! Nova senzacija Ruskinja

Clive Brunskill/Getty Images

Donna Vekić bez većih je problema pobijedila Ljudmilu Samsonovu te izborila drugo kolo Roland Garrosa.

Donna Vekić za 73 minute izborila je drugo kolo Roland Garrosa pobjedom 6:2, 6:4 protiv kvalifikantice Ljudmile Samsonove.

Našoj tenisačici za pobjedu su bila dovoljna dva breaka u prvom te jedan u drugom setu.

U drugom kolu Vekić čeka pobjednicu između dvoboja između Julije Putintseve i Rebecce Peterson.

Spomenimo kako se od turnira oprostila 13. nositeljica Caroline Wozniacki i to nakon što za samo 34 minute prvi set protiv Veronike Kudermetove dobila 6:0. No nakon toga Ruskinja sljedeće dva seta dobiva sa 6:3, 6:3 i odlazi u drugo kolo. Kudermetova je tako druga Ruskinja koja je napravila senzaciju u prvom kolu jer jučer je Anatastija Potapova izbacila trostruku Grand Slam pobjednicu Angelique Kerber.