Borna razbio reket pa zavapio: U tome je problem!

Australian Open 21. sij 20199:37 > 9:42
Justin Setterfield/Getty Images

Hrvatski tenisač doživio je slom živaca krajem trećeg seta, nakon izgubljenog gema koji je uvelike odredio ishod njegova nastupa u osmini finala Australian Opena...

Krajem trećeg seta, kod rezultata 5-5, drugi hrvatski reket bio je suočen s čak tri vezane break prilike protivnika. Prve dvije je spasio, ali na trećoj je Pouille bio neumoljiv…

Ćorić je tada reagirao u afektu, zakucao reket u podlogu. Ovaj je odmah promijenio svoje obličje, a naš posljednji predstavnik u singlu potom potpuno izgubio samokontrolu.

Dok je kadar bio na francuskom tenisaču (ATP 31) koji se upravo pripremao za servis za vodstvo u setovima, iz pozadine je dopirao rastrojeni Bornin glas: