Borna na Twitteru: Udri pjesmu!

Davis Cup 26. stu 20188:57 > 9:05
Justin Setterfield/Getty Images

Hrvatska teniska reprezentacija trebala bi se oko 15 sati naći na glavnom zagrebačkom trgu. Vremenske prilike nisu baš najbolje, ali to neće omesti prvake svijeta da s navijačima i prijateljima proslave osvajanje Davis Cupa.

Sve je spremno za put kući nakon velikog pohoda na trofej, popularnu “salataru” u Lilleu. Na društvenim mrežama se neprestano piše o novom sjajnom uspjehu hrvatskih tenisača, internet je postao zahvalno mjesto za informacije o tome kako teku pripreme za polazak u Zagreb.

Tako je jedan od naših asova, Borna Ćorić na svom Twitter-profilu objavio kratkotrajni video-zapis gdje se vidi kako naša reprezentacija, a to uključuje i sve članove stožera, složno i u glas pjeva poznatu uspješnicu Mladena Grdovića, “Nije u šoldima sve”.

Ona je svoju renesansu doživjela ovoga ljeta kad su hrvatski nogometaši proslavljali pobjede i srebrnu medalju sa Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Podsjetimo, Hrvatska je zadnji osvajač Davis Cupa u formatu kakvom ga poznajemo. Pobjedom protiv Francuske od 3:1 drugi puta će trofej pobjednika toga natjecanja doći u Hrvatsku, nakon 2005. godine.