Murray se uskoro vraća na teren! Nagovorila ga majka?

ATP 3. lip 201917:30 > 17:35
Albert Perez/Getty Images

Bivši najbolji tenisač svijeta Andy Murray definitivno se vraća profesionalnom tenisu. Škot je potvrdio da će sudjelovati na turniru u Queen's Clubu!

Ipak, natjecat će se samo u igri parova, a partner na londonskoj travi najvjerojatnije će mu biti – Feliciano Lopez! Dvostruki osvajač Wimbledona prije nekoliko dana na je Instagramu objavio video s treninga i najavio skori povratak na teren.

Andyjeva majka Judy poznata je kao velika ljubiteljica lika i djela (s naglaskom na lik) Lopeza pa se postavlja pitanje koliku je ulogu imala u oformljavanju ovog vrlo zanimljivog dubla.

Novinar BBC-a je napisao kako je Murray tek dva tjedna u punom treningu te da nije spreman za nadmetanje u pojedinačnoj konkurenciji

Britanac je posljednji meč na Touru odigrao u siječnju na Australian Openu, kad ga je u prvom kolu u pet setova pobijedio Roberto Bautista-Agut.

Trostruki Grand Slam pobjednik je u veljači drugi put podvrgnut operaciji kuka i nedavno je počeo s treninzima. Murray je nedavno izjavio kako mu je želja da zaigrati na Wimbledonu te je naglasio da su minimalni izgledi da bude u glavnom ždrijebu u pojedinačnoj konkurenciji.

Turnir u Queen’s Clubu počinje 17. lipnja, dva tjedna prije Wimbledona. Oba ta ugledna događaja moći ćete pratiti u programu Sportkluba.

Murray ima ukupno 45 trofeja u karijeri, a 15. svibnja navršio je 32 godine.