Ćorić nakon dva sata izgubio od 104. igrača svijeta

ATP 26. tra 201913:21 > 13:22
Clive Brunskill/Getty Images

Hrvatski tenisač i drugi nositelj turnira u Budimpešti Borna Ćorić izgubio je susret četvrtfinala od kvalifikanta iz Srbije Filipa Krajinovića sa 6:4 7:5.

Yong Teck Lim/Getty Images

Filip Krajinović je upisao jednu od najvećih pobjeda u svojoj karijeri svladavši 90 mjesta bolje rangiranog Bornu Ćorića.

Povezano

Borna je odlično krenuo u meč, imao je vodstvo od 4:2 u prvom setu, ali je onda neobjašnjivo stao. Krajinović je od tog trenutka zaigrao puno bolje, nanizao četiri gema i preokretom riješio set u svoju korist.

Poslije razmene brejkova u trećem i četvrtom gemudrugog seta, zatim prednosti Ćorića od 5:4, Borna je imao tri break i set lopte za poravnanje u setovima.

Krajinović je uspio sačuvati servis, poravnati na 5:5, a potom kazniti Ćorića za propuštenu priliku brejkom.

U sljedećem servis gemu Krajinović je mirno priveo meč kraju. U polufinalu će igrati protiv boljeg iz ogleda Herbert – Balasz.

Nakon što je jučer ispao prvi nositelj i drugi naš predstavnik Marin Čilić, danas je ATP turnir u Budimpešti ostao i bez drugog nositelja.