Đoković i Federer odigrali najbolji meč u 2018. godini

Susret između Novaka Đokovića i Rogera Federera u polufinalu Mastersa u Parizu proglašen je za najbolji u 2018. godini, u izboru Asocijacije teniskih profesionalaca (ATP).

Roger Federer, Novak Đoković

Matthew Stockman, Getty Images Sport

Meč u francuskoj prijestolnici odigran je 3. studenog, a srpski igrač je u 47. međusobnom duelu slavio protiv Švicarca - 7:6, 5:7, 7:6.

Novak je poslije pobjede protiv Federera u finalu u Parizu izgubio od Rusa Karena Hačanova.

Drugi najbolji meč u ovoj godini odigrali su Argetinac Juan Martin Del Potro i Roger Federer u finalu Mastersa u Indian Wellsu - 6:4, 6:7, 7:6.

You Tube

"Ćaća se vraća", Roger potvrdio nastup u Madridu

Švicarski tenisač 37-godišnji Roger Federer je u srijedu potvrdio svoje sudjelovanje na turniru u Madridu što znači da se vraća europskim turnirima na zemlji nakon dvije godine.

Delpo se vratio pobjedom, Thiem šokiran u Riju...

Argentinac Juan Martin del Potro vratio se na teren poslIJe četvEromJesečne pauze i na startu turnira u Delray Beachu pobedio je Yosihita Nishioku iz Japana 6:3, 7:5. Na južnoj strani Amerike, Dominic Thiem je kao prvi nositelj vrlo jakog turnira u Rio de Janieru ispao u prvom kolu od Lasla Djerea.

HNS čestitao Đokoviću: "Vatreni" te izuzetno cijene

Srpski tenisač Novak Đoković osvojio je nagradu Laureus za najboljeg sportaša svijeta, po četvrti puta u svojoj karijeri.

Đokovićev krvnik opet je ubojit k'o penicilin!

Talijanski tenisač Marco Cecchinato pobjednik je ATP turnira u Buenos Airesu, on je u finalu uvjerljivo nadigrao Argentinca Diega Schwartzmana sa 6-1, 6-2.