Čilić nakon preokreta u četvrfinalu Queensa

ATP 20. lip 201819:21 > 19:28
Mark Kolbe, Getty Images

Naš najbolji tenisač je u tri seta bio bolji od Luksemburžana Gillesa Mullera, rezultat je bio 4:6 6:3 6:3.

Marin Čilić je u tri seta bio bolji od jako neugodnog Gilles Mullera. Prvi set je Luksemburžanin puno bolje odigrao i dobio je 6:4.

U drugom setu je Čilić zaigrao bolje i sredinom seta brejknuo Mullera. Držao je servis do kraja seta i uveo meč u odlučujući treći set. Odmah na startu trećeg seta Čilić je napravio break i pobjedu je potvrdio još jednim brejkom pri rezultatu 5:3. Vrlo dobra partija našeg najboljeg tenisača koji je prošle godine izgubio u finalu ovog turnira od Feliciana Lopeza.

Sljedeći Marinov protivnik će biti Amerikanac Sam Querrey koji je bio bolji od Wawrinke sa 2:1 u setovima.

Marin sigurno pamti posljednji susret protiv Amerikanca na travi, bilo je to u polufinalu Wimbledona kada je naš prvi reket nakon velike borbe slavio i plasirao se u prvo finale Wimbledona.