Al Bello/Getty Images
Tenis 16.04.2018 | 17:01

Đoković rutinski izborio meč s Bornom Ćorićem

Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Mastersa u Monte Carlu pobjedom protiv Dušana Lajovića u dva seta.

Đoković je slavio sa 6:0, 6:1 nakon 58 minuta igre.

Prvi set obilježile su greške oba igrača, ali je više winera i dobrih poteza imao Đoković koji je prvi set, uz tri breaka, dobio sa 6:0.

U drugom setu smo ponovo gledali sličnu sliku. Lajović je griješio, ali nije imao ni sreće pa je i u drugom setu pretrpio dva breaka i sa jednim osvojenim gemom završio nastup u Monte Carlu.

U drugom kolu Đoković će igrati protiv Borne Ćorića. Srbin i Hrvat do sada su odigrali samo jedan službenii meč - prije dvije godine na Mastersu u Madridu slavio je Đoković sa 6:2, 6:4.