Al Bello/Getty Images
Tenis 15.11.2017 | 14:44

London: Kubot i Melo u polufinalu

Najbolji par svijeta Kubot i Melo upisali su drugu pobjedu na Završnom mastersu u Londonu, nakon što su savladali braću Bryan sa 6:4, 6:3.

Poljak i Brazilac su bili sigurniji u razmjenama, bolje su pokrivali teren, a i servis im je donosio početnu prednost.

Jedan break bio je dovoljan prvom paru svijeta da dobije prvi set. Pružali su otpor Bryani, ali ne dovoljno kako bi došli do makar jedne break lopte.

Nakon izgubljenog seta, Amerikanci su pali u igri, dozvolivši protivnicnima da potpuno kontroliraju situaciju na ternu.

Kubot i Melo su ovom pobjedom osigurali i plasman u polufinale Završnog mastersa.

Što se braće Bryan tiče, oni moraju čekati rezultate posljednjeg kola.