Roger i Rafa se javno suprotstavili Đokoviću!

ATP 29. kol 202019:25 > 19:28
Clive Brunskill Getty Images

Rafael Nadal i Roger Federer javno su se usprotivili organiziranju nove udruge tenisača "Professional Tennis Players Association" (PTPA) sa Novakom Đokovićem i Vašekom Pospišilom na čelu.

Clive Brunskill/Getty Images

“Svijet trenutno proživljava tešku i kompliciranu situaciju. Osobno vjerujem da su ovo vremena u kojima trebamo biti mirni, raditi i vuči u istom smjeru. Vrijeme je za jedinstvo, ne za razdor”, napisao je Nadal na tviteru i dodao:

“Ovo su trenuci kada se velike stvari mogu postići dok god je svijet tenisa ujedinjen. Svi mi – igrači, turniri i vladajuća tijela moramo raditi zajedno. Imamo veći problem i razdor definitivno nije rješenje”.

S njim se složio i njegov veliki rival, ali i prijatelj Roger Federer.

“Slažem se sa Rafom. Ovo su nesigurna vremena i ključno je da ostanemo ujedinjeni kao igrači i kao sportaši i da idemo naprijed,” poručio je Federer na svom tviter profilu.

Povezano