Ništa od tenisa još najmanje četiri mjeseca!!

ATP 1. tra 202018:35 > 18:38
Getty Images/Matthias Hangst

Udruženja teniskih profesionalaca (ATP i WTA) objavili su datum do kojeg tenisa sigurno neće biti.

Vladajuća tijela muškog i ženskog tenisa su prethodno izrazila nadu da bi se sezona mogla nastaviti u lipnju turnirima na travi, međutim, kako je objavljeno da je ovogodišnji Wimbledon otkazan, a trebao je završiti 12. srpnja, jasno je da niti tenisa općenito neće biti sve do minimalno 13. srpnja.

Svi turniri koji su zakazani počevši od 13. srpnja za sada ostaju u planu, a ATP i WTA ističu da shvaćaju važnost da njihov prioritet budu zdravlje i sigurnost cijele teniske javnosti.

– Ovo je odluka koju WTA i naši članovi nisu donijeli lako, ali ostajemo posvećeni zaštiti zdravlja i sigurnosti naših igrača, navijača i osoblja – rekao je Steve Simon, prvi čovjek WTA,