Thiem drugi finalist Mastersa u Londonu

ATP 16. stu 201922:09 > 22:52
Naomi Baker, Getty Images Sport

Austrijski tenisač bez većih problema u dva seta svladao je Alexandera Zvereva i tako si kupio kartu za prvo finale Mastersa.

U drugom polufinalu završnog ATP Mastersa u Londonu, 5. tenisač svijeta Dominic Thiem pobijedio je Alexandera Zvereva 7-5,6-3.  Austrijanac je dobrom igrom u prvom setu stigao do breaka na 6-5 i tako uzeo prvi set. Zverev je u drugom setu svoj servis izgubio pri rezultatu 3-2 i tako olakšao Thiemu put do pobjede.

Obojici finalista bit će to prvi nastup u finalu na završnom Mastersu stoga bi trebali gledati vrlo dobar meč između ove dvojice mladih igrača.

Dominic Thiem i Stefanos Tsitsipas igrat će u sutrašnjem finalu koje će se održati u 19:00, a moći ćete ga gledati na programu SportKluba.