Španjolska vrlo teško do pobjede protiv Irana

Vijesti 20. lip 201821:52 > 22:00
Denis Doyle/Getty Images

Reprezentacija Španjolske je teškom mukom pobijedila vrlo dobar Iran sa 1:0 pogotkom Diega Coste u 54. minuti.

Vrlo teška pobjeda jedne od najboljih reprezentacija svijeta protiv Irana. Pogodak Diega Coste u 54. minuti je riješio pitanje pobjednika. Španjolska je bila bolji protivnik cijeli susret, imali su više loptu u nogama međutim nisu stvarali konkretne šanse. Iranci su čak i postigli izjednačujući pogodak ali je opravdano poništen zbog zaleđa.

Pred kraj susreta je Španjolska pokušavala povećati prednost ali nisu uspjeli postići drugi pogodak.

Ovom pobjedom Španjolci su preskočili Irance i sada se nalaze na prvom mjestu skupine B sa 4 boda, isto toliko ima i Portugal dok je Iran pao na treće mjesto. Maroko kolo prije kraja više nema šanse za prolazak u osminu finala.

Posljednje susrete u ovoj skupini odigrati će Španjolska i Maroko te Portugal i Iran.