Dominiković: Duvnjak je naš tajni adut

Rukomet 26. srp 201921:50 > 22:05
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Hrvatska protiv Portugala u subotu u 21 sat na Sportklubu 1 traži put u finale juniorskog rukomernog SP-a

Hrvatska – Portugal? Polufinale SP-a u Vigu! Subota, 21 sat, Sportklub 1. Nakon sedam pobjeda naši juniori kreću po prvo finale rukometnog SP-a za igrače do 21 godine. Davor Dominiković, nekadašnji hrvatski reprezentativac, vlasnik olimpijskog zlata iz Atene 2004. i svjetskog zlata iz Portugala 2003. ima prigodu odvesti Hrvatsku u prvo finale SP-a. Nikada naši mali kauboji nisu igrali za zlato.

Halil Jaganjac

– Domagoj Duvnjak je dio mog stožera. Puno mi je pomogao, gledao je naše suparnike, analizirao. Konkretno, sjajno je snimio Island. Eto, to je naš adut – rekao je za RTL Davor Dominiković.

Zanimljiva crtica u svakom slučaju, naravno i pohvala za nekadašnjeg suigrača današnjeg izbornika juniorske reprezentacije. Hrvatska će sura igrati protiv momčadi koju je u skupini dobila 32:20. U utakmici koja će biti puno, puno teža. Nije lagano u pet dana dva puta dobiti jednu te istu reprezentaciju. Ali, Hrvatska ima kvalietu, nismo na ovom prvenstvu vidjeli bolju momčad. Nisu to niti uvijek jaki Francuzi.