Legendarno krilo u novom izazovu debitira u Našicama!

Rukomet 20. velj 201916:37 > 16:41
rkeurofarmrabotnik.com

Alušovski će na klupi debitirati u subotu u Našicama u utakmici koju ekskluzivno može od 19:30 sati gledati na Sportklubu 2.

Nije dugo Eurofarm Rabotnik bio u potrazi za nasljednikom Đorđa Ćirkovića koji je odlučio napustiti momčad nakon poraza od Tatabanye.

Momčad će voditi legenda Bitolja i Pelistera Stevče Alušovski, potvrdili su iz Eurofarma.

– Zadovoljstvo nam je da legenda Bitolja preuzima trenersku palicu u našem klubu. Uvjereni smo da će njegovo znanje, iskustvo, profesionalizam i posvećenost poslu omogućiti da ostvarimo naše ciljeve – poručili su iz Eurofarma.

Alušovski je inače legendarno lijevo krilo makedonske reprezentacije koji je u karijeri igrao za Pelister, Jafa Promet, Vardar i Metalurg, gdje je završio karijeru 2013.

Prošle sezone radio u kao trener u bitoljskom Pelisteru.

Na klupi će debitirati u subotu kada Eurofarm Rabotnik gostuje kod Nexea u Našicama u trećem kolu EHF kupa uz ekskluzivan prijenos na Sportklubu 2 od 19:30 sati.