Šok u Bitolju: Eurofarm uoči Nexea ostao bez trenera

Rukomet 20. velj 20190:04 > 0:14
Eurofarm Rabotnik

Poraz od mađarske Tatabanye 21:31 u drugom kolu EHF kupa izazvao je potres u Eurofarm Rabotniku. Naime, iz kluba su objavili kako je raskinuta suradnja s trenerom Đorđem Ćirkovićem.

– Eurofarm Rabotnik želi informirati javnost da je raskinut ugovor s trenerom Ćirkovićem na njegov zahtjev. Srpski trener preuzeo je momčad prošlog ljea i po prvi put s njom došao do naslova jesenskog prvaka u Super lige te grupne faze EHF kupa. Klub se zahvaljuje Ćirkoviću na profesionalnosti, odnosu i stručnom radu te mu želi uspjeh na privatnom i profesionalnom planu – stoji u priopćenju makedonskog kluba.

Razloge ovakve Ćirkovićeve odluke možemo pronaći u izjavi koju je dao nakon utakmice protiv Tatabanye:

– Ne želim raditi s momčad koja nema motiv i želju za pobjedom.

Tko će biti njegov nasljednik još nije poznato, a pred momčadi je u subotu novi izazov, utakmica trećeg kola EHF kupa u Našicama kod Nexea od 19:30 ekskluzivno na Sportklubu 2.