Rabotnik propustio kreirati senzaciju u Hannoveru!

Rukomet 9. velj 201921:00 > 21:03
Eurofarm Rabotnik

Hannover je imao plus 4 u 45. minuti, no uslijedila je kriza od 11 minuta bez gola, što su Makedonci iskoristili te stigli na minus jedan u samoj završnici.

Eurofarm Rabotnik odigrao je odličnih 60 minuta u Hannoveru u prvoj utakmici skupine B EHF kupa, no u samoj završnici propustili su veliku priliku te izgubili 21:24.

Domaćin je bolje otvorio utakmicu i u devetoj minuti imao plus tri (7:4). Međutim, gosti iz Makedonije se nisu predavali te su serijom 4:1 stigli do 8:8 u 15. minuti.

Nakon toga uslijedila je nova serija domaćina od 4:0. Ipak, na odmor se sa 16:14 za Hannover jer je Rabotnik u završnici prvog dijela napravio seriju 3:1.

U nastavku su domaćini održavali prednost od dva, tri gola prednosti, a kada je Cehte u 45. minuti zabio za plus četiri (22:18) činilo se da su riješili pitanje pobjednika.

No, upala je njemačka momčad tada u krizu u kojoj 11 minuta nisu zabili gol, što je Rabotnik iskoristio i stigao na samo minus jedan.

U samoj završnici presudio je nedostatak iskustva gostujuće momčadi koja je nije iskoristila pruženu priliku da barem uzme bod, pa je Hannover upisao pobjedu 24:21.

Podsjećamo, sinoć je u drugoj utakmici ove skupine Nexe golom tri sekunde prije kraja pobijedio u Gyoru Tatabanyju 28:27.

Najbolji u Hannoveru sa sedam golova bio je Olsen, dok su kod Rabotnika najviše zabili Građan sa šest, te Kuzmanovski i Ostroushko sa četiri gola.