Ogorčeni Červar: Uvijek sam krivac, opet mi podmeću!

Rukomet 5. pro 20189:23 > 9:27
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Lino Červar, nakon utakmice i pobjede protiv Nexea oprostio se od klupe PPD Zagreba, no Istranin nema namjeru mirnim putem napustiti klub.

Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Kada je preuzimao klupu PPD Zagreba, Lino Červar je s čelnicima kluba dogovorio suradnju do kraja tekuće kalendarske godine kako bi se posvetio reprezentaciji koju idućeg mjeseca očekuje nastup na Svjetskom prvenstvu.

Ipak, izbornik hrvatske vrste neće se samo tako oprostiti od svog kluba.

Stalno mi se podmeću neke stvari, neka se konačno izjasne zašto više nisam trener. Da, sve sam dogovorio na početku suradnje, odradit ću još tri utakmice do kraja sezone i gotovo je, ali u međuvremenu dogodile su se neke druge situacije,” pomalo misteriozno je kazao Červar koji je uspješno odradio dvoboje s Nantesom (remi) te Motorom i Nexeom (obje pobjede).

Červar nije stao na tome.

Već više od deset godina me krive za svakojake situacije, dosta je više tih napada! Neka konačno kažu što je istina, jer ako oni neće, ja ću se oglasiti, a onda nikome neće biti lako“, zaprijetio je Červar.

U toku srijede Zagreb bi trebao predstaviti novog trenera, a što se tiče reprezentacije, uskoro počinju pripreme za svjetsku smotru koja će se po prvi puta održati u dvije zemlje, Njemačkoj i Danskoj, a natjecanje započinje 10. siječnja.