PSG pobijedio Vardar unatoč 12 hrvatskih golova!

Rukomet 27. svi 201817:09 > 17:14
Martin Rose, Getty Images

Rukometaši PSG-a slavili su (29:28) protiv Vardara u utakmici za treće mjesto na Final Fouru Lige prvaka.

Francuska momčad pobijedila je sa jednim golom razlike nakon velike borbe koja je trajala tijekom cijelih 60 minuta.

Prvo poluvrijeme pripalo je još uvijek aktualnim prvacima Europe, momčadi Vardara, koja je na stanku otišla s golom prednosti 15:14.

Najzaslužniji za pobjedu Parižana bio je Nedim Remili s čak devet golova. Po pet su postigli Sagosen i Corales, dok je Gensheimer četiri puta bio precizan. Nikola Karabatić je u pobjedi PSG-a postigao tri gola, a Luka Stepančić niti jedan.

U redovima Vardara najbolji je bio hrvatski rukometaš Luka Cindrić, koji je postigao sedam golova. Jedan manje postigao je Pena, dok je Ivan Čupić pet puta bio precizan. Karačić se nije upisao u strijelce.

U finalu turnira snage će odmjeriti Nantes i Montpellier, a ta utakmica počinje u 18 sati.