Stiglo i šesto pojačanje: Nikola Potić potpisao za PPD

Rukomet 5. svi 201812:12 > 12:24
rk-zagreb.hr

Uprava rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb potpisala je trogodišnji ugovor s Nikolom Potićem.

Ovaj 24-godišnjak rođen je 07. siječnja 1994. godine u Beogradu, a s hrvatskim rukometnim prvacima potpisao je trogodišnji ugovor.

Potić, koji ima i hrvatsko državljanstvo, bio je kadetski i juniorski reprezentativac Srbije, a u redove najboljeg hrvatskog kluba dolazi nakon devet godina profesionalnog bavljenja rukometom i s bogatim međunarodnim iskustvom.

“Velika mi je čast što ću dobiti priliku nositi dres PPD-a. Kada sam saznao da se uprava zanima za mene, nisam dvojio ni sekunde jer je Zagreb klub bogate tradicije i imat ću priliku igrati u najjačim europskim natjecanjima poput SEHA lige i naravno Lige prvaka”, rekao je Potić.

Nakon Senjamina Burića, Gregora Potočnika, Filipa Vistoropa, Davida Mandića i povratnika Lovre Jotića, Nikola Potić, koji će nositi dres s brojem 55, šesto je pojačanje PPD Zagreba za narednu sezonu.