Rukometaši spremni za EURO u Hrvatskoj

Rukomet 18. pro 201714:14 > 14:25
sportklub

Hrvatski rukometni reprezentativci okupili su se u ponedjeljak u Zagrebu kako bi otputovali u Ivanić Grad na prvu fazu priprema za Europsko prvenstvo koje će se početkom sljedeće godine odigrati u Hrvatskoj.

Hrvatska rukometna reprezentacija počela je s operacijom EURO 2018 današnjim okupljanjem ispred zagrebačkog hotela Panorama. Od tamo će se uputiti prema Ivanić Gradu gdje će prva faza priprema potrajati do Badnjaka. Nakon slobodnog dana za Božić, i posljednje će dane ove godine reprezentativci provesti u Ivaniću, a početkom sljedeće sele se u Split gdje će odigrati i uvodnu skupinu nadolazećeg Europskog prvenstva.

Ekipa Sportklub televizije bila je na okupljanju, a u nastavku donosimo izjave izbornika Line Červara te igrača Ivana Stevanovića i Igora Vorija.