Červar najavio prijateljski dvomeč protiv Slovenije

Rukomet 6. lis 201714:15 > 14:33
Josip Belamarić/Sportklub

Konferencija za medije održana je u okviru Sport Festa, manifestacije koje je među ostalima, sponzor i Sportklub televizija. Izbornik hrvatske rukometne reprezentacije prokomentirao je popis igrača za novo okupljanje krajem listopada.

Hrvatska rukometna reprezentacija okupit će se 22. listopada ispred zagrebačkog hotela Panorama. Tada će započeti novi tjedan u kojem će naši najbolji rukometaši odigrati dva prijateljska dvoboja protiv Slovenije. Prvi je na rasporedu u Ljubljani, 26. listopada, a svojevrsni uzvrat odigrati dva dana kasnije u zagrebačkoj Areni.

Proteklog je tjedna izbornik hrvatskih rukometaša obznanio popis igrača na koje računa u reprezentativnom tjednu, a sada je konferencija za medije bila povod obrazlaganja tih odluka. Rukometna je delegacija okupljena na Sport Festu, manifestaciji kojoj je jedan od sponzora i Sportklub televizija.

Izjavu izbornika Červara pogledajte u videu.