Veliko srce našičkih rukometaša

Rukomet 22. svi 202015:12 > 15:15
NEXE Našice

U izazovnim vremenima suočeni s pandemijom COVID – 19 i sportaši humanim gestama nastoje dati svoj doprinos u prevladavanju ovih teškoća. Tako su se i rukometaši Rukometnog kluba Nexe dobrovoljno i samoinicijativno, slijedivši primjer svog generalnog sponzora Nexe Grupe koja je donirala 1,5 milijuna kuna zdravstvenim ustanovama u regiji, odrekli dijela svoje plaće te donacijom u novcu u iznosu 10.000 EUR pomogli rad Opće županijske bolnice Našice. Na ovaj način igrači su imali priliku zahvaliti našičkoj bolnici na podršci, očuvanju njihova zdravlja i suočavanja sa sportskim ozljedama tijekom svih godina djelovanja Kluba.

NEXE Našice

Svi sportski klubovi našli su se u do sada nepoznatoj situaciji privremenog, ali potpunog prekida svih natjecanja kao i ostalih aktivnosti, što je brojne klubove suočilo sa smanjenjem plaća kao posljedicom novonastale situacije. U tom kontekstu u RK Nexe do sada nije bilo smanjenja plaća unatoč ovim izazovnim okolnostima