Mama i tata Šego: Zaslužio je, bilo je dosta nepravde!

Rukomet 15. sij 202011:35 > 11:37
Jörg Schüler/Getty Images

Marin je ušao u povijest, nitko nikada u povijesti Europskih prvenstava nije imao šest obrana u prvih deset minuta. Uspjeh je to koji će se teško ponoviti, a mama i tata Šego jedni su od trenutno najponosnijih roditelja na svijetu

U nedjeljno veče nakon 20:30 na svijetu vjerojatno nije bilo ponosnijih ljudi od Željke i Jakova Šege. Prva navedena je majka, a drugi otac našeg čudotvorca na vratima Kauboja koji je protiv Srbije od početka susreta izvodio čuda, a s konačnih 15 obrana je proglašen igračem utakmice i bio je najzaslužniji što smo i u trećoj utakmici u skupini uzeli 2 boda.

“Danas je sve lijepo slušati o Marinu, veseliti se uspjehu reprezentacije, kojemu je i on dao doprinos, što je godinama sanjao. Lijepo je pogledati novine, primati čestitke, no nije bilo lako do toga doći. Bilo je i teških trenutaka, trebalo je izdržati i poneku nepravdu, vjerovati da će jednog dana do ovoga i doći”, kaže mama Željka”, koji pedantno skuplja članke o sinu, za 24 sata.

Marin je ušao u povijest, nitko nikada u povijesti Europskih prvenstava nije imao šest obrana u prvih deset minuta. Uspjeh je to koji će se teško ponoviti. Marinov rekord, uz ovakvu atmosferu i formu, jedino može ugroziti – Marin. Svjestan je toga i tata Jakov. Ne treba ni govoriti koliko je sretan.

“Kako ne bih bio sretan?!Imao je Marin puno dobrih utakmica u klubu i reprezentaciji. Ne nam sad je li mu ovo najbolja, no sigurno je najslavnija.”

koliko je Marin privrižen obitelji, otkrit će vam jedan detalj.

“Kad je osvojio Ligu prvaka i došao doma, već sutradan nam je otišao pomoći u berbi smilja. Nisam htio da pomaže, rekao sam mu “Marine, odi sa ženom i djecom na more, opusti se, uživaj malo”. Samo me pogledao i rekao “Neka, neka. Može more pričekati, prvo ću ja vama pomoći, a onda sve ostalo”. Eto, to je Marin – kaže tata Jakov.