Rukomet

13.01.2020 | 23.00 > 23:03

Srbi: Prije osam godina viceprvaci, a sad se 'brukamo'!

Mediji u susjedstvu s olakašanjem su dočekali kraj turnira za svoju rukometnu reprezentaciju

Srpski mediji uz olakšanje su dočekali kraj Europskog prvenstva svoje reprezentacije, koja je na turniru upisala tri poraza i pognute glave napušta Austriju.

Kurir tako u naslovu ističe 'Brukanju rukometaša je kraj, Hrvatska PREJAKA za Orlove', a u tekstu hvali 40 minuta utakmice svoje reprezentacije kojih je odigrala 'hrabro pa i pametno protiv jedne od najboljih momčadi svijeta'. U zadnjoj rečenici teksta ističu kako su prije osam godina bili viceprvaci Europe, a sada su doživjeli debakl.

B92 piše da je najbolji bio naš vratar Šego, a kako su ambicijama Orlova u napadu presudili Duvnjak, Stepančić i Karačić.

I srpski Blicjednostavno je istaknuo kako su hrvatski izabranici jednostavno bili presnažmni za Orlove.