Vujović doveo pojačanje iz Crne Gore!

Rukomet 24. stu 201918:19 > 18:24
Adam Nurkiewicz, Getty Images

PPD Zagreb dobio je pojačanje. Momčad Veselina Vujovića bit će jača za crnogorskog reprezentativca Miloša Božovića, koji je potpisao dvogodišnji ugovor s hrvatskim prvakom. Lijevi 24-godišnji bek iz Budve je do sada bio član Budvanske rivijere, Ciudad Reala, Valladolida, Gorenja i mađarske Tatabánye, iz koje je nakon tri godine stigao u zagrebačke redove.

“Izazovna i lijepa priča. Jedva čekam da sve krene u Zagrebu”, naglašava za Index Božović.

“Stigla je ponuda od kluba koji će sljedeće godine igrati u Ligi prvaka koja se smanjuje na 16 klubova i odmah sam je prihvatio, iako je bilo još nekih ponuda. Jednostavno, to je velika scena koju sam želio i čekao. Čekaju me dobar trener, organiziran klub i vrhunski uvjeti koje sam dobio od Zagreba, zbog čega sam jako zadovoljan. Bit će tu još nekoliko odličnih pojačanja za sljedeću sezonu. Jedva čekam započeti avanturu u novom klubu”, poručuje Božović.ž

On će igrati za Crnu Goru baš protiv Hrvatske na Europskom rukometnom prvenstvu, koje se od 9. do 26. siječnja igra u Austriji, Norveškoj i Švedskoj. Uz Crnu Goru i Hrvatsku, koje će se sastati u prvom kolu skupine A 9. siječnja u Grazu, za prva dva mjesta i prolaz u narednu fazu s njima će se boriti reprezentacije Srbije i Bjelorusije.