Hrvatski pivot produžio s Hannoverom: Idemo po naslov!

Rukomet 21. stu 201920:39 > 20:42
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Hannover trenutačno dijeli prvo mjesto Bundeslige s Flensburgom s po 20 bodova nakon 13 odigranih kola..

Hrvatski rukometni reprezentativac Ilija Brozović produžio je ugovor s Hannoverom do 2022. godine.

Splitski 28-godišnji pivot dosad je odigrao 34 utakmice, zabio 38 golova i osvojio broncu s Hrvatskom na Europskom prvenstvu u Poljskoj 2016., a član Hannovera je od 2017. kada je stigao iz Kiela.

“U Hannoveru se osjećam odlično. Bundesliga je nešto posebno što svaki rukometaš treba doživjeti. Nisam želio ništa mijenjati iako sam imao dosta drugih ponuda”, ističe Brozović za Index.

Klub trenutačno dijeli prvo mjesto Bundeslige s Flensburgom s po 20 bodova nakon 13 odigranih kola..

“Gdje god sam igrao, uvijek sam pružao maksimum. Odličan je period iza mene, ispunjen sam i vjerujem da sam napravio pravi potez produženjem ugovora na obostrano zadovoljstvo. Imamo odličnog trenera, igramo sjajno ove sezone, dijelimo prvo mjesto nakon 13 kola i u klubu vlada fantastična atmosfera. Vjerujem da možemo nastaviti u ovom ritmu i napraviti najveći rezultat u povijesti kluba – osvojiti naslov njemačkog prvaka”, poručuje hrvatski rukometaš.