LP: Podravka izgubila u napetoj završnici

Rukomet 2. stu 201921:57 > 21:58
Print screen/SK

Rukometašice Podravke Vegete u susretu su 4. kola skupine A Lige prvakinja izgubile na svom terenu od mađarskog Ferencvarosa sa 26-27 (15-14).

Bila je to rezultatski neizvjesna utakmica od prve do posljednje minute u kojoj domaći sastav u niti jednom trenutku nije imala prednost veću od dva gola, dok je Ferencvaros samo u jednoj situaciji imao tri gola viška kada je poveo 25-22 u 51. minuti.

Ključnim se pokazalo razdoblje od 38. do 45. minute kada je Ferencvaros serijom 5-1 pretvorio zaostatak 17-19 u prednost 22-20.

Najefikasnija u sastavu Podravke Vegete bila je Dejana Milosavljević koja je postigla devet golova, od toga sedam u prvom poluvremenu, dok su Lukacs, Klujber i Kovacsics postigle po pet pogodaka za Ferencvaros.

Nakon četiri odigrana kola Podravka Vegeta je posljednja na ljestvici s dva boda, dok je Ferencvsros drugi s četiri. Na vrhu je Metz s pet bodova i utakmicom manje, dok je treći Kristianstand s tri boda i također utakmicom manje.

U 5. kolu Podrtavka će za šest dana ugostiti Metz.