Rukomet

24.09.2019 | 23.14

Nexe se 40 minuta držao kod prvaka Europe

Vardar Skopje

Rukometaši našićkog Nexea doživjeli su i treći poraz u novoj sezoni SEHA lige, te su i dalje bez bodova. U 3. kolu skupine A u utorak su u Skoplju izgubili od aktualnog europskog prvaka Vardara s 25:27 (14:14).

Nexe Našice

NEXE Našice

Nexe Našice

Nexe je bio dobar u prvom poluvremenu, u 24. minuti imao je tri gola prednosti, a na odmor se otišlo sa neodlučenim rezultatom (14:14).

Iako više nema tako jaku momčad kao prošlih sezona, Vardar je u drugom poluvremenu uspio prelomiti utakmicu. U razdoblju od 41. do 46. minute napravio je seriju 5:0, poveo je 23:18 i do kraja susreta više nije dozvolio Nexeu da ga ugrozi.

Kod Vardara najbolji je bio Timur Dibirov sa devet golova, dok je hrvatski krilni igrač Ivan Čupić postigao jedan pogodak. U redovima Nexea istaknuli su se Fran Mileta i Ivan Dumenčić sa po četiri pogotka.