Uzbudljiva srijeda uz kanale Sport Kluba!

Michael Steele Getty Images Sport

Tenis iz Rima, finale Talijanskog i Turskog kupa, polufinale Ruskog, posljednje kolo u Nizozemskoj, odbojka, te na kraju NBA liga - to vam danas nudi Sportklub

Pred nama je jedna vrlo uzbudljiva srijeda uz kanale Sport Kluba!

Od 11 sati već imate priliku pratiti teniska uzbuđenja (SK1, SK2) iz Rima, gdje od naših tenisača na teren Marin Čilić protiv Nijemca Jan-Lennarda Struffa.

Popodnevni i večernji sati rezervirani su odbojkaška uzbuđenja iz Montreauxa, te nogomet.

Od 17 sati krećemo sa slovenskom ligom gdje Olimpija četiri kola prije kraja ima osam bodova manje od vodećeg Maribora, a danas ih čeka derbi (SK4) protiv trećih Domžala kojima bježe deset bodova.

U 18:30 sati tu je uzvratna utakmica polufinala Ruskog kupa između Rostova i Lokomotiva (SK3). Prvi susret završio je bez pobjednika 2:2.

Od 19:30 sati pred nama je rasplet nizozemskog prvenstva. Samo čudo može spriječiti Ajax da uzme prvi naslov nakon pet godina, a na Sport Klubu 4 pratite njihov susret protiv De Graafschapa.

Može li Akhisarspor obraniti naslov u Turskom kupu pratite na SK4 od 19:45 kada igraju protiv Galatasaraya.

Finale kupa igra se i u Italiji, a hoće li to naslova Atalanta ili Lazio gledajte od 20:45 na SK2.

Tu je i uzvratna utakmica polufinala doigravanja Championshipa između Leedsa i Derbyja na SK3 od 20:45 sati.

Za kraj dana, od 2:30 sati prva utakmica finala Istoka NBA lige između Milwaukeeja i Toronta na SK1.